Odwiedzono nas już
1750622
 razy

Zgubiłeś kartę?

Usługa szybkich i bezpiecznych płatności PayByNet dostępna dla Klientów Banku Spółdzielczego w Szczekocinach

 

Reklama

 • Google Pay w Banku Spółdzielczym w Szczekocinach - Grupa BPS
  Google Pay w Banku Spółdzielczym w Szczekocinach - Grupa BPS

Fundusze inwestycyjne

Poszukujesz nowych możliwości inwestowania? Zwróć się do naszych doradców. Podczas indywidualnej rozmowy podzielą się z Tobą swoją wiedzą, przedstawią szczegóły oferty, proponując rozwiązania finansowe, które najlepiej odpowiedzą Twoim aspiracjom, preferencjom oraz możliwościom finansowym.

 • Fundusze inwestycyjne oferowane przez Bank Spółdzielczy w Szczekocinach to nowoczesne instrumenty finansowe gwarantujące niemal nieograniczoną swobodę w doborze i realizacji strategii inwestycyjnych.
 • Bank Spółdzielczy w Szczekocinach współpracuje z renomowaną instytucją finansową Union Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. o wysokich standardach zarządzania aktywami oraz stabilnymi wynikami zarządzania.
 • Union Investment TFI S.A. to firma istniejąca na polskim rynku od 1995r., która za dobre wyniki inwestycji w długim terminie w latach 2003 - 2006 czterokrotnie została uznana przez Rzeczpospolitą za najlepsze Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych.
 • Inwestowanie w fundusze Union Investment TFI S.A. oznacza dostęp do szerokiej gamy niezwykle interesujących możliwości inwestycyjnych wraz z inwestowaniem w Polsce, Europie oraz rynkach wschodzących. Pozwala też na rozproszenie inwestycji na wiele firm, sektorów i krajów równocześnie.

Fundusze inwestycyjne dają możliwość:

 • osiągania atrakcyjnych zysków,
 • stałego dostępu do ulokowanego kapitału bez utraty wypracowanego zysku,
 • korzystnego naliczania i pobierania podatku od zysków z oszczędności,
 • zróżnicowania inwestycji według skali czasu, ryzyka oraz zysków,
 • lokowania środków pieniężnych na wysokim poziomie bezpieczeństwa przez powierzenie zarządzania własnym kapitałem wysoko wykwalifikowanym specjalistom ds. inwestycji oraz gwarancję ustawowego bezpieczeństwa inwestycji (rygorystyczne procedury kontrolne KNF oraz wyspecjalizowanych instytucji)

Z dniem 6 lipca 2007r. Union Investment TFI S.A. przekształciło wszystkie utworzone fundusze inwestycyjne otwarte w jeden fundusz parasolowy UniFundusze FIO z wydzielonymi subfunduszami (za wyjątkiem funduszu specjalistycznego UniWIBID SFIO). Zalety z parasola UniFundusze FIO:

 • Zamiana subfunduszy w parasolu bez podatku kapitałowego Podatek od zysków obowiązuje tylko w 2 przypadkach: umorzenia części lub całości jednostek z danego subfunduszu lub ich konwersji poza parasol (do innego funduszu). Wyjątkiem jest sytuacja, gdy ktoś przed wejściem parasola posiadał jednostki funduszy o statusie nieopodatkowanym – automatycznie stał się uczestnikiem parasola, a jednostki pod parasolem UniFundusze FIO zachowały status nieopodatkowanych.
 • Swoboda zmiany inwestycji w zależności od sytuacji na rynku (dzięki szerokiej ofercie subfunduszy) Pod parasolem znalazły się zarówno subfundusze Union Investment, jak i subfundusze UniMax, zbudowane na bazie najlepszych funduszy / subfunduszy innych TFI, wyselekcjonowanych z rynku przez zarządzającego Union Investment TFI SA.

Obecnie w ofercie Banku Spółdzielczego w Szczekocinach znajdują się następujące subfundusze: