Szanowni Członkowie Banku Spółdzielczego w Szczekocinach,
Zarząd Banku Spółdzielczego w Szczekocinach informuje, że w dniu 12 czerwca 2026 r. odbyło się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Szczekocinach.
Działając na podstawie art. 38 § 1 pkt 4 ustawy Prawo spółdzielcze oraz § 21 ust. 1 pkt 4 Statutu Banku Spółdzielczego w Szczekocinach, Zebranie Przedstawicieli podjęło uchwałę o przeznaczeniu części nadwyżki bilansowej netto za 2025 rok na wypłatę dywidendy od udziałów członkowskich.
Dywidenda została ustalona w wysokości 20% wartości posiadanych i opłaconych udziałów członkowskich.
Środki z tytułu dywidendy zostaną postawione do dyspozycji Członków Banku od dnia 22 czerwca 2026 r.
Zarząd Banku Spółdzielczego w Szczekocinach